قوانین استفاده از سایوتک

معرفی سایوتک

سایوتک رسانه منتشر کننده اخبار و مطالب مربوط به رویداد های علمی و فناوری در جهان است. در سایوتک شما می توانید اطلاعات گردآوری شده از منابع معتبر علمی را مطالعه کنید. تمامی مطالب سایوتک به صورت رایگان و در حوزه های مختلف از جمله چهار شاخه اصلی دانش یعنی دانش طبیعی و نظری( فیزیک، ریاضیات، شیمی، اختر شناسی و …) ، دانش کاربردی(پزشکی و سلامت، کسب و کار، کشاورزی، مهندسی و … ) ، دانش اجتماعی و انسانی(اقتصاد، تاریخ، جغرافیا، ارتباطات اجتماعی و …) و فرهنگ و هنر( هنر های تجسمی، هنر های نمایشی، رسانه، ورزش و …) و همچنین حوزه های مختلف فناوری در اختیار مخاطبان قرار می گیرد. هدف ما در سایوتک همواره ارائه جامعترین اطلاعات از معتبرترین منابع به مخاطبان خواهد بود.

قوانین استفاده از رسانه سایوتک

تمامی حقوق طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران برای سایوتک محفوظ است. در خصوص قوانین کپی رایت کپی جزء یا کل هر کدام از مطالب منتشر شده در سایوتک تنها با لینک مستقیم به همان محتوا امکان پذیر است. تخطی از این موضوع با پیگیری های قانونی همراه خواهد بود. 

سلب مسئولیت

سایوتک هیچ مسئولیتی در ارتباط با ارجاع به محتوا به همراه بازنمایی یا تحریف اطلاعات منتشر شده در سایت، توسط اشخاص یا شرکت ها را نمی پذیرد. به عبارت دیگر اطلاعات ارجاع داده شده به سایت، فقط بایستی مضمون انتقال داده شده در همان اطلاعات را در رسانه های دیگر به مخاطب برسانند در غیر این صورت ارجاع به سایت بی اعتبار خواهد بود.

تمامی محتوا های منتشر شده توسط سایوتک محتوای گردآوری شده محسوب می شوند و صرفا جنبه اطلاع رسانی و دانستنی عمومی دارند . هیچ کدام از جنبه های گوناگون مطالب و محتوا های منتشر شده از سوی ما صحه گذاشته نمی شوند( به خصوص محتواهای مربوط پزشکی و سلامت). اگرچه تمام تلاش ما این است که تا حد امکان معتبر ترین اطلاعات را از جامعترین منابع در اختیار مخاطب قرار دهیم. سایوتک هیچ مسئولیتی در ارتباط با عواقب اعتماد به هر کدام از مطالب منتشر شده را نمی پذیرد. 

سیاست ها و قوانین منتشر شده در این صفحه قابل تغییر هستند و استفاده از وبسایت سایوتک به منزله پذیرش تمامی این قوانین است. در نتیجه این قوانین را به دقت مطالعه نمایید.

امکانات نام نویسی و انتشار دیدگاه تا اطلاع ثانوی برای هیچ کدام از مطالب فعال نخواهد بود طبیعتا پس از فعال شدن این امکانات قوانین استفاده مرتبط در همین صفحه درج خواهد شد.

در صورت مشاهده نقض قوانین توسط افراد یا خود سایت یا هرگونه پیشنهاد یا انتقاد نظرات خود را به آدرس info@sciotech.com ارسال بفرمایید.

حریم خصوصی کاربران

تمامی اطلاعات مربوط به حریم خصوصی کاربران در صورت ورود به بانک اطلاعات سایوتک نزد ما محفوظ خواهد بود و از این اطلاعات استفاده تبلیغاتی نخواهد شد. ممکن است اطلاعاتی از جمله ip کاربر، اطلاعات مربوط به تجربه کاربری و رفتار کاربر در سایت ذخیره شوند که این اطلاعات تنها با هدف بهبود استفاده از وبسایت استفاده خواهند شد.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

قوانین سایوتک

فهرست